Jdi na obsah Jdi na menu
 


Články-o připravovaném TOUR

18. 9. 2009

Ewa Farna opět změnila image: Cirkusačka s „endžílou“ na hlavě!


super.cz
Šestnáctiletá zpěvačka Ewa Farna vyráží na své druhé samostatné turné s pěkně ostrou imagí. Kostým catwoman vyměnila za černý trikot, všemi barvami zářící sukýnku a na hlavu si umístila šedou afro paruku!
„Zahájili jsme soutěž o nejlepší foto s virtuální podobou. Tohle je moje představa o virtuální podobě člověka,“ vysvětlila svůj podivný obleček Ewa.

Zpěvačka se do černého upnutého overalu, zářivé minisukýnky a afro paruky navlékla až v průběhu tiskové konference k jejímu podzimnímu turné. Nedílnou součástí jsou i obří růžové brýle.

„Ráda se na svět dívám přes růžové brýle, všechno je tak hezké," vtipkovala Farna. Ta má v plánu se během vystoupení několikrát převléct. Ewa se zřejmě nechala inspirovat zpěvačkou z Toxique Klárou Vytiskovou, která během zpívání mění své outfity.

V podzimní části turné Farna odehraje šest koncertů v Česku, na jaře vyrazí za fanoušky na Slovensko a do Polska. Turné odstartuje 3. listopadu v Brně, poslední tuzemský koncert bude ve Velkém sále pražské Lucerny a Česká televize z něj pořídí záznam. (mr)

Ewa Farná: Chystám hudební revoluci


blesk.cz
Ewa Farna (16) má sice čerstvou občanku, ale už přesně ví, jak se na hudební scéně udrží. Bude to prý show!

„Pořádná revoluce! Chtěla bych přinést novou zahraniční vlnu, dělat energickou údernou show a fanoušky bavit jak zpěvem, tak zjevem,“ prozradila plány do budoucna zpěvačka.

Mladá pěvecká hvězda už na své vizi pracuje. „Teď vydávám nové album s názvem Virtuální. Myslím, že se lidé kvůli internetu odcizují. Chybí jim doteky a blízkost. Tahle myšlenka mě natolik oslovila, že jsem se rozhodla ve stejném stylu udělat i CD,“ řekla Blesku Farna. S novým repertoárem vyráží zpěvačka začátkem listopadu na turné.

„Bude to šílené. Mám pro fanoušky připraveno haldu hadříků a převleků. Taky můžu prozradit, že na scéně budu plavat,“ odkryla zpěvačka ztřeštěnost, kterou chystá předvést.


Ewa Farna chystá novou image: Chce vypadat jako Lady Gaga!

Ewa se bude hyzdit šílenými módními kreacemi.

Zpěvačku Ewu Farnu (16) čeká náročný podzim. Na týden se zavřela do studia, aby nahrála svou novou desku s názvem "Virtuální". K tomu chystá velké turné s extravagantními kostýmy a jako host doprovodí na koncertech kapelu Čechomor.

Není tedy divu, že se v září podívala do školy zatím jen jednou. "Všichni to naštěstí chápou a snaží se mi pomáhat. Mám individuální plán a věci si průběžně dopisuji," svěřila se Ewa. Od pondělí do pátku je teď zavřená ve studiu a natáčí novou desku. Do školy půjde opět až za čtrnáct dní. "Deska by měla vyjít určitě koncem října. Chceme to mít hotové ještě před turné, takže teď pořád nahráváme a sedíme ve studiu. Písničku Toužím, která už jde do rádií, jsme dokonce předtáčeli, protože tam byly nějaké problémy a chtěli jsme, aby to bylo dobré," vysvětlila Ewa, která k této písničce a dalším třem napsala vlastní text.

"Na textech jsem se částečně podílela a s výsledkem jsem naprosto spokojená. Repertoár je super a ta deska určitě bude stát za to," řekla zpěvačka.

Na albu se objeví celkem dvanáct písniček, všechny v češtině: "Plánovali jsme i něco v angličtině, ale nakonec jsme od toho upustili. Možná budeme dělat něco navíc, ale na desce budou určitě všechny písničky česky."

Ovlivňují ji Lady Gaga a Linkin Park

Ewa prozradila, že inspiraci nejčastěji hledá v různých situacích. Třeba když je ve škole, s kamarády nebo poslouchá muziku. Právě v hudbě ji prý teď nejvíce ovlivňují extravagantní zpěvačka Lady Gaga a kapela Linkin Park. "My jsme si před natáčením písničky Toužím řekli, že spojíme Lady Gaga s Linkin Park, že to bude takové trochu disko s taneční formou. Přece jen to teď hodně frčí, takže doufám, že se to bude líbit. Je to takové spojení těch dvou interpretů se mnou a názvem Virtuální," usmála se Ewa.


Ewa Farna natáčí novou desku, škola musí počkatZpěvačku Ewu Farnu (16) čeká náročný podzim. Na týden se zavřela do studia, aby nahrála svou novou desku s názvem "Virtuální". K tomu chystá velké turné s extravagantními kostýmy a jako host doprovodí na koncertech kapelu Čechomor.

Není tedy divu, že se v září podívala do školy zatím jen jednou. "Všichni to naštěstí chápou a snaží se mi pomáhat. Mám individuální plán a věci si průběžně dopisuji," svěřila se Ewa.

Od pondělí do pátku je teď zavřená ve studiu a natáčí novou desku. Do školy půjde opět až za čtrnáct dní. "Deska by měla vyjít určitě koncem října. Chceme to mít hotové ještě před turné, takže teď pořád nahráváme a sedíme ve studiu. Písničku Toužím, která už jde do rádií, jsme dokonce předtáčeli, protože tam byly nějaké problémy a chtěli jsme, aby to bylo dobré," vysvětlila Ewa, která k této písničce a dalším třem napsala vlastní text.

"Na textech jsem se částečně podílela a s výsledkem jsem naprosto spokojená. Repertoár je super a ta deska určitě bude stát za to," řekla zpěvačka.

Na albu se objeví celkem dvanáct písniček, všechny v češtině: "Plánovali jsme i něco v angličtině, ale nakonec jsme od toho upustili. Možná budeme dělat něco navíc, ale na desce budou určitě všechny písničky česky."

Ewa prozradila, že inspiraci nejčastěji hledá v různých situacích. Třeba když je ve škole, s kamarády nebo poslouchá muziku. Právě v hudbě ji prý teď nejvíce ovlivňují extravagantní zpěvačka Lady Gaga a kapela Linkin Park.

"My jsme si před natáčením písničky Toužím řekli, že spojíme Lady Gaga s Linkin Park, že to bude takové trochu disko s taneční formou. Přece jen to teď hodně frčí, takže doufám, že se to bude líbit. Je to takové spojení těch dvou interpretů se mnou a názvem Virtuální," usmála se Ewa.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahoj

(monika, 25. 8. 2010 13:54)

máš už kluka? já jo je mi 17, brzo mi bude 18, máš skipe, icq, a nebo facebook